CHS Associate in Linguistics και μέλος της CHS Greece Interdisciplinary Advisory Committee του Κέντρου Ελληνικών Σπουδών του Πανεπιστημίου Harvard, ανέλαβε η Διευθύντρια του Εργαστηρίου Μελέτης Κοινωνικών Θεμάτων, ΜΜΕ και Εκπαίδευσης κ. Νικολέττα Τσιτσανούδη – Μαλλίδη, Αναπλ. Καθηγήτρια Γλωσσολογίας και Ελληνικής Γλώσσας του Παιδαγωγικού Τμήματος Νηπιαγωγών της Σχολής Επιστημών Αγωγής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Για τον σχετικό σύνδεσμο κάντε κλικ εδώ

smadminCHS Associate in Linguistics του Κέντρου Ελληνικών Σπουδών του Harvard η Διευθύντρια του Εργαστηρίου Μελέτης Κοινωνικών Θεμάτων, ΜΜΕ και Εκπαίδευσης